FightClub.lt - Savaitgalį Trakuose lietuviai skynė pergales kojomis ir alkūnėmis

Savaitgalį Trakuose lietuviai skynė pergales kojomis ir alkūnėmis (1)

Šį savaitgalį, vasario 3–5 dienomis, „Trasalis – Trakai resort & SPA“ centre vyko atviras Baltijos muaythai čempionatas.


Ilonos Daubaraitės nuotr. Ilonos Daubaraitės nuotr.

Tarptautiniam olimpiniam komitetui pernai gruodį pripažinus muaythai olimpine sporto šaka ir viliantis, kad ji bus įtraukta ir į pačias olimpines varžybas, vis daugiau atletų traukia turnyrai bei čempionatai, kur galima aukščiausiame lygyje pasitikrinti savo pajėgumą, įgauti neįkainojamos patirties ateities startams bei pelnyti čempionų titulus. Daugiau nei 100 sportininkų iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos ir net atstovas iš tolimojo Izraelio Trakuose siekė tapti stipriausiais savo amžiaus grupėse bei svorio kategorijose.

Lietuvos rinktinė iškovojo 7 aukso, 17 sidabro ir 16 bronzos medalių ir komandinėje įskaitoje nusileido tik Baltarusijos komandai, su 16 aukso, 7 sidabro ir 4 bronzos medaliais. Baltijos šalių geriausiais tapo ir aukso medaliais pasipuošė Lietuvos atletai: Erikas Petrovskis, Lukas Grigaitis, Laurynas Sriubiškis, Henrikas Vikšraitis. Neatvykus jų svorių varžovams, pussunkio svorio kategorijos kovotojui (iki 91 kg) Sergėjui „Kuvaldai“ Maslobojevui ir sunkiasvoriui Juliui Mockai aukso medaliai atiteko be kovų.

Burtai lėmė, kad svorio kategorijoje iki 81 kg, broliai, labai patyręs „Titano“ treneris Vaidas Valančius ir jaunasis talentas, neseniai į „Otso gym“ klubą perėjęs Jonas Valančius galėjo susitikti tik finale, tačiau Vaidas jau ketvirtfinalio kovoje turėjo pripažinti Mikitos Šostako iš Baltarusijos pranašumą. Jo jaunesnis brolis, Jonas, po ketvirtfinalio ir pusfinalio pergalių sutiko savo brolio skriaudiką finale, bet ir jam teko pripažinti baltarusio sportininko pranašumą bei tenkintis sidabro medaliu.

Moterų varžybose Baltijos čempionės titulo nepavyko apginti 2016 metų Europos muaythai čempionei trakiškei Redai Stašauskaitei – pusfinalyje ji nusileido Liudmilai Čyslovai iš Baltarusijos ir pelnė bronzą. Šią netektį kompensavo ir svorio kategorijoje iki 63,5 kg aukso medalį Lietuvai iškovojo vilnietė Greta Giedraitytė, atstovavusi sporto klubą „Vendetta“.

Naujasis Lietuvos muaythai federacijos prezidentas Edvardas Norkeliūnas pagyrė atletus už kovingumą, puikų pasirengimą ir parodytą charakterį, padėkojo dalyvavusių valstybių delegacijoms, teisėjams ir treneriams, pagrindiniams organizatoriams – Žydrūnui Jasiūnui bei Robertui Šiuškai. Už antrus metus iš eilės suteiktą prieglobstį – „Trasalis – Trakai resort & SPA“ direktoriui Irmantui Kavaliūnui.  Buvęs kovotojas prisipažino, kad virė kraujas matant tokias gražias kovas ir trumpa kalba uždarė Baltijos šalių čempionatą: „Kviečiu visus žiūrovus ir dalyvius jau balandžio pradžioje susitikti Prienuose, nes čia, naujajame sporto centre, įvyks atviras Lietuvos muaythai čempionatas, kuriame galutinai spręsis kas iškovos kelialapius į artėjantį pasaulio čempionatą Baltarusijoje. Atvykite pakartoti savo sėkmės arba siekti revanšo!“

Pilna nuotraukų galerija: http://www.muaythai.lt/galerija/albumas/all/baltic-muaythai-open-2017-ilonos-daubaraites-nuotr

 

Atnaujinta 2017 vasario 06, Pirmadienis. 15:34

Komentarai   

+2 #1 Povilas 2017-02-06 13:40
o kas ten nutike, kad is Titano visi i Otso bega?
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!