FightClub.lt - Geriausi kiokušin karatė kovotojai dėl titulų kovos Vilniuje

Geriausi kiokušin karatė kovotojai dėl titulų kovos Vilniuje Komentuoti

Vasario 4 dieną (šeštadienį) geriausi Lietuvos kiokušin karatė kovotojai vėl susiburs Vilniuje ir sostinės „Lietuvos ryto“ arenoje išsiaiškins, kam atiteks 2017 metų šalies čempionų titulai.


Geriausi kiokušin karatė kovotojai dėl titulų kovos Vilniuje Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Lietuvos suagusiųjų čempionato atrankos kovos prasidės 13 val., o pusfinaliai ir finalai vyks nuo 16 val. Vasario 5-ąją toje pačioje arenoje vyks Lietuvos jaunimo čempionatas.

Šiais metais Lietuvos suaugusiųjų čempionatas vyks pagal naują sistemą: vyrai kovos net 9 svorio kategorijose, moterys - 6. Lygiuojantis į olimpinę sistemą, visos svorio kategorijos išdėstytos kas 5 kg: vyrai kovos kategorijose iki 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95 ir virš 95 kg, o moterys - iki 50, 55, 60, 65, 70 ir virš 70 kg.

Tai reiškia, kad nugalėtojus ant tatamio lems tik sportinės kovos rezultatai (nebus pergalių dėl svorio skirtumo), panašaus svorio sportininkų dvikovos bus dinamiškensės ir patrauklesnės žiūrovams.

2016-aisiais Lietuvos kiokušin karatė meistrai dėl šalies čempionų titulų kovėsi tik 4 moterų ir vyrų svorio kategorijose. Moterų varžybose tuomet čempionėmis tapo Justina Šišaitė (-50 kg), Kamilė Kasperavičiūtė (-55 kg), Gabija Gudeliauskaitė (-60 kg) ir Nora Vaznelytė (+60 kg), o vyrų - Jonas Eimontas (-65 kg), Andrius Miseckas (-75 kg), Valdemaras Gudauskas (-85 kg) ir Edgardas Sečinskis (+85 kg).

Katos rungties Lietuvos čempionais prieš metus tapo Rita Pivoriūnaitė ir Raimundas Paškauskas.

Lietuvos čempionate kiokušin karatė meistrai turės galimybę pelnyti kelialapius į 2017 metų Europos čempionatą, kurs vyks Kopenhagoje. Vėliau geriausi iš geriausiųjų vyks į Astaną dalyvauti pasaulio čempionate. Tiek Danijos, tiek Kazachstano sostinėse sportininkai bus skirstomi į 4 svorio kategorijas.

Rudenį geriausių Lietuvos kovotojų laukia dar vienos planetos pirmenybės – Tokijuje bus kovojama tokiose pačiose svorio kategorijose, kaip šių metų Lietuvos čempionate.

Atnaujinta 2017 vasario 01, Trečiadienis. 23:46

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Naujausi komentarai

 • UFC 211 turnyre paaiškėjo dviejų čempionų diržų likimai
  • Rimtas Kentas
   Kokiose rankose, ką čia kliedi? Apskritai rimtesnio ...
    
  • qquruznikas
   ehhhh uztempe Junior dos Santos truputi,taip gerai ...
    
  • ilari
   Velnias zino kaip cia bus su shitais dviem. Kad ...
    
  • stebetojaslt
   KAžin ar Cainui būtų lengva. Pas Miocic arklio jėga ...
    
  • Specūra
   Pajėgiausias Cain vienareikšmiška i, tik per fuksą ...

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!