Spausdinti šį puslapį

Žolinių savaitgalį vyks jubiliejinis kovos menų festivalis Komentuoti

Artėjantis Žolinių savaitgalis kovos menų gerbėjams bus neeilinis. Molėtų rajone, netoli Bebrusų ežero įvyks jubiliejinis, 10-asis kovos menų festivalis, kuriame rinksis kovos menų gerbėjai iš visos Lietuvos bei Latvijos.


Renginyje kovos menų meistrai demonstruos parodomąsias programas, vyks imtynių, MMA, bokso, kikbokso, kali (filipiniečių kovos menas) seminarai, kuriuos ves žinomi meistrai iš Lietuvos bei Latvijos. Taip pat paskaitą kovotojams praves sporto psichologė, kurios metu papasakos kaip tvarkytis su priešvaržybiniu jauduliu, su nesėkmėmis, kaip perprogramuoti savo smegenis siekiant geresnių rezultatų sporte. Festivalio metu dalyviai turės galimybę pasisparinguoti su skirtingų stilių atstovais, varžysis tinklinio turnyre, individualiose jėgos, vikrumo, taiklumo rungtyse, dalyvaus komandinėse protų mūšio kovose.

Kovos menų festivalis skirtas tiek naujokams, kurie galės susipažinti su įvairiais kovos menais, tiek patyrusiems sportininkams, kurie galės pabendrauti ir pakovoti su kitais profesionalais. Ypač renginys bus naudingas šeimoms kurios iki šiol neapsisprendusios, į kokius užsiėmimus rudenį reikės vesti savo atžalas. 

Kovos menų portalas Fightclub.lt pirmąjį sąskrydį suorganizavo 2006 metais. Tai buvo neeilinis renginys Lietuvos kovos menų pasaulyje. Į renginį atvyko pačių įvairiausių kovos menų atstovai, kurie dalyvavo bendruose seminaruose ir treniruotėse, varžėsi pramoginėse rungtyse, vakare prie milžiniško laužo diskutavo apie kovos menų stilių bei mokyklų niuansus. Pavykęs renginys tapo kasmetiniu, o po kelių metų išaugo į tarptautinį kovos menų festivalį.

Festivalis prisideda prie jaunimo skatinimo užsiimti aktyviu laisvalaikiu, sportuoti, siekti rezultatų sporte.

Daugiau informacijos apie festivalį rasite www.fightclub.lt/festivalis

Įvertinti šį įrašą
(4 balsai)
Atnaujinta 2015 rugpjūčio 13, Ketvirtadienis. 18:59

Susiję įrašai (pagal žymę)