FightClub.lt - Egidijus Valavičius: man niekada netrūksta motyvacijos

Egidijus Valavičius: man niekada netrūksta motyvacijos Komentuoti

Egidijaus Valavičiaus interviu apie jo praėjusią kovą prieš Carlos Eduardo.


Sveikiname laimėjus prieš Carlos Eduardo ir tuo pačiu patekus į Bellator MMA pussunkio svorio kategorijos pusfinalį. Kaip jautiesi?

Jaučiuosi gerai, dar truputį pailsėsiu po sunkios kovos, bet nuo kitos savaitės vėl pradedu ruoštis varžyboms.

Pirmi du kovos raundai buvo vangesni. Ar čia buvo kovos strategija, ar trūko įkvėpimo?

Čia nebuvo nei strategija, tuo labiau, įkvėpimo tikrai netrūko. Aš save atiduodu kovoje 100%. Nėra, kad man trūktų motyvacijos ar įkvėpimo kovoje. Paprasčiausiai kova susiklostė taip, kad oponentas visiškai nenorėjo su manim kovoti stovėsenoje, ir bandė dėti visas pastangas, kad kovą pervesti į parterį. Jis turi Brasilian Jiu Jitsu juodą diržą ir norėjo tai išnaudoti. Taip išėjo, kad kol jis nebuvo pavargęs, jam pavyko pagauti mano koją ir parsiversti mane. Ir visą raundą teko kovoti parteryje. Tačiau nei vienu momentu nebuvo, kad jausčiau pavojų, kad jis būtų atlikęs kokį skausmingą veiksmą. Antrame raunde jis jau pavargo ir bandymai parsiversti mane jau buvo daug lėtesni. Nežinia ar tyčia, ar ne, bet jis kelis kartus pavojingai puolė į priekį nuleidęs galvą ir vieną kartą pataikė į dešinį antakį ir labai jį prakirto. Paskutiniame raunde mačiau, kad priešininkas buvo išvargęs, jo smūgiai buvo labai lėti ir bandymai imtyniauti buvo visiškai neparuošti. Jis vienu metu net atsigulė ant nugaros pats ir kvietė mane į parterį, nes matė, kad manęs pats neparsivers.

Ar labai trukdė kovoti prakirstas antakis?

Trečiame raunde jaučiau, kad kraujas bėgo iš antakio, tačiau nekreipiau į tai daug dėmesio. Man svarbiausia buvo būti aktyviam, kad teisėjas nesugalvotų sustabdyti kova. Pralaimėti tokiu būdu tikrai būtų apmaudu.

Papasakok, kaip vyko pasiruošimas kovai prieš Carlos Eduardo?

Pasiruošimas prieš Carlos Eduardo vyko kaip ir prieš kiekvieną kitą kovą. Imtynėms daugiausia ruošiuosi „Team Top Notch“ klube, stovėsenoje – „DiMMA team“, fizinio pasirengimo treniruotės vyksta „Soviet Force“ klube. Visiems treneriams ir partneriams esu labai dėkingas už pagalbą ruošiantis varžyboms.

Pagal turnyrines lenteles, kitas tavo priešininkas turėtų būti Liam McGeary. Ar tai tiesa?

Taip, kitas oponentas turnyre yra Liam McGeary. Jis dar neturi nei vieno pralaimėjimo, yra labai aukštas, neparankus kovotojas. Bet čia lengvų kovų jau nebus. Su treneriais paruošim kovos eigos planą ir bandysiu jį įvykdyti kovoje.

Linkime, kad kuo greičiau sugytų prakirstas antakis ir linkime sėkmės tolimesnėse kovose.

Antakis gyja gerai. Sekančiai kovai jau būsiu pasiruošęs 100%. Dar niekas iš Lietuvos nėra laimėjęs Bellator turnyro, ir aš bandysiu tai pakeisti. Čia tikrai aukšto lygio organizacija ir visi kovotojai tikrai aukščiausio lygio.

Norėčiau padėkoti visiems rėmėjams, kurių pagalba man tikrai reikalinga ruošiantis tokioms aukšto lygio kovoms. Aišku, didelis ačiū mano vadybininkui Deividui Markevičiui ir Flawless MMA, treneriams Aidui Urbonui, Rogelio Gomez, Dimitrijui Bartkevičiui ir Macario Ramos.

Taip pat ačiū visiems gerbėjams, kurių palaikymas tikrai svarbus. Labai smagu gauti tiek daug sveikinimų iš visų pasaulio kraštų. Aš atstovauju ne tik save šiame turnyre, bet ir savo šalį. Trispalvę visada matysite prieš kovą ant pagrindinio banerio ir ant mano šortų.

Ačiū už pokalbį.

 

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!