FightClub.lt - Anderson Silva prieš Chris Weidman #2 dar šiais metais?

Anderson Silva prieš Chris Weidman #2 dar šiais metais? (4)

 

Kaip praneša portalas mmamania.com, UFC prezidento Dana White galvoje sukasi idėja vėl surengti Anderson Silva prieš Chris Weidman dvikovą.


Ir Dana White šią dvikovą nori surengti dar šiais metais, UFC 168, kuris numatomas gruodžio 28 dieną. Pats Anderson Silva yra pareiškęs, kad nebekovos dėl čempiono titulo, yra pavargęs ir nori pailsėti 3-4 mėnesius. Tuo tarpu Chris Weidman yra užtikrintas savo jėgomis ir yra įsitikinęs savo antra pergale prieš Silva. Belieka sulaukti oficialaus patvirtinimo iš UFC.

 

Atnaujinta 2013 liepos 09, Antradienis. 09:15

Komentarai   

+1 #4 mma 2013-07-09 20:58
nesvarbu kas benutiktu, Anderson'as vistiek liks vienu geriausiu kovotoju pasaulyje.. Be to mano nuomone kazkas su Silva pirmoje kovoje buvo ne taip. Manau, jei Silva susiims, tai Weidmanas pries ji netures jokiu sansu.
Cituoti
-2 #3 Ramas 2013-07-09 19:55
Kažkaip nemaniau, kad Silva taip susmuks per tą kovą, bet aš manau, kad jis pavargo jau. Ateina visiems laikas, pasensta. Atsistatymas fizinis jau nebe č0-mečio. Patirti krūviai ir palieka savo pėdsakus. Čia B. Hopkinsas bokse kažkaip užsistovėjo ilgai. Visi kažkada morališkai ir fiziškai pavargsta. Ne visada pilnai suplanuosi savo fizinį tonusą. na gal ir nieko, jei jam ta diena buvo tiesiog " IŠEIGINĖ" ir jį ant to tiesiog pagavo. O gal tiesiog sekmė buvo Weidman.
Cituoti
+8 #2 ufc 2013-07-09 11:28
Tai buvo aisku ,vos tik Silva pralaimejo sia kova,antra ju kova sulauks nezmonisko susidomejimo,bu s daromas didziulis sou :)) Pirma karta Sylvos akyse nemaciau uzsidegimo ,tikekimes tos speliones ir abejones viso labo is pirsto lauztos ,jis padare klaida ir uz ja sumokejo :)) jeigu taip tai neabejoju ,kad antroje ju kovoje pamatysim tikraji Silva.. Paprasciausiai isivaizdavau kitaip ta kovotoja ,kuris nugales ji :) Weidmanas stiprus parteryje ,bet stovesenoje vaizdas skyresi per daug sakyciau ,apart to smugio jis atrode beviltiskai :))
Cituoti
+3 #1 Bla bla bla 2013-07-09 10:35
Kazkaip nesitikejau kad Silva pralos pirma kova ... bet nzn kas jam nutike nieko neparode kovoje apart cirko uz ka ir buvo nokautuotas... Manau antros kovos baigtis bus tokia pat jai Silva neatgaus tiek fizines tiek moralines kondicijos.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!