FightClub.lt - Startuoja fightclub.lt

Startuoja fightclub.lt Komentuoti

{xtypo_dropcap}P{/xtypo_dropcap}agaliau prieš Jus ilgai lauktas projektas www.fightclub.lt! Šis projektas yra www.kovosklubas.com portalo tęsinys, išaugęs iš kūdikio vystyklų ir pasiruošęs naujiems iššūkiams.

Iš esmės atnaujintas tinklapis su naujomis galimybėmis, naujomis rubrikomis. Portale įdiegtas Lietuvos kovos menų klubų katalogas, kuriame ne tik galėsite susirasti norimą klubą, bet ir parašyti ar paskaityti atsiliepimus apie jį bei vertinimus. Pradėtas pildyti kovos menų terminų žodynas, kuriame galėsite susirasti nežinomus terminus, vartojamus kovos menų pasaulyje. Įdiegta galerija, kurioje bus talpinamos nuotraukos iš Kovos klubo renginių bei seminarų. Atsirado interviu skyrelis, kur kiekvieną savaitę bus po naują autorinį interviu su žymiais ir įdomiais Lietuvos kovos menų ir sporto pasaulio žmonėmis.


Tai tik dalis įdiegtų naujovių, ir mes nesiruošiame sustoti. Paskelbėme pirmąjį rašinio konkursą ir ateityje nuolat skelbsime panašius konkursus. Idėjų turime daug, o ir mūsų kolektyvas pasipildė entuziastingais bei darbščiais žmonėmis, tad nuo šiol portalas bus „gyvas“, interaktyvus ir dažnai atnaujinamas. Tikimės, kad sugebėsime įtikti net patiems išrankiausiems.

Atnaujinta 2011 rugsėjo 18, Sekmadienis. 21:36

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!